Ми працюємо. Нова адреса — Вірменська 2а (по навігатору шукаємо Харківське шосе 171/18, заїзд зі сторони вулиці Вірменської).

Гідропідсилювач керма

Що таке гідропідсилювач керма?

Гідропідсилювач керма (ГПК) — це елемент конструкції кермового керування автомобіля, при якому додаткове зусилля від повороту керма створюється за допомогою гідравлічного привода. Серед підсилювачів кермового керування гідропідсилювач є найбільш розповсюдженим, забезпечуючи не тільки комфорт, але і підвищуючи безпеку руху, оскільки допомагає зберегти контроль на автомобілем навіть у випадку розриву шини переднього колеса. У числі його переваг - що при відмові гідропідсилювач керма не перешкоджає роботі рульового механізму в цілому, хоч управління й стає більш затрудненим. Також гідропідсилювач керма має таку важливу перевагу, як більш низька ціна ремонту в порівнянні з іншими типами підсилювачів (найчастіше, їх відремонтувати неможливо, і потрібна повна заміна пристрою).

До недоліків гідропідсилювача керма можна віднести нестачу реактивного зусилля на кермовому колесі, втрачається «відчуття дороги», що є важливим чинником, особливо актуальним в зимовий час (цей ефект найчастіше пропорційний швидкості руху автомобіля - при русі з великою швидкістю відчуття «порожнього» керма посилюється ), тому виробники намагаються балансувати між занадто «тугим» кермом і відсутністю інформативності рульового приводу. До того ж ГУР потребує регулярного обслуговування, такого як долив або заміна робочої рідини.

Реставрація
кермової рейки:
Volkswagen Passat B3-B4
Volkswagen Golf II-III

Ціна — 3538 грн
Сальник насоса
гідропідсилювача керма
Opel Vectra (ZF)
PSS522544 (15x28x6.3)
Ціна — 312 грн
Наша адреса
Україна, Київ, вул. Вірменська, 2а
  • (044) 338-38-69
  • (050) 042-70-85
  • (067) 731-87-55
  • (063) 504-62-70