Ми працюємо. Нова адреса — Вірменська 2а (по навігатору шукаємо Харківське шосе 171/18, заїзд зі сторони вулиці Вірменської).

Сальники кермових рейок і насосів ГПК

Сальники й манжети, які представлені в даному каталозі, спеціально розроблені й застосовуються для ущільнення рухомих з'єднань вузлів і механізмів кермових систем з гідропідсилювачем.

Ці ущільнення мають особливу конструкцію й виготовлені з матеріалів, які спеціально розроблені для роботи в агресивному середовищі. Конструкція сальників високого тиску дозволяє витримувати великі перепади тиску, а матеріал, з якого вони виготовлені, стійкий до хімічного, фізичного та температурного впливу робочої рідини.

Тип ущільнення (сальник, манжет, PTFE), який повинен бути застосований у кожному конкретному випадку, визначається виробником гідравлічного механізму й залежить від швидкості й напрямку відносного переміщення деталей, що ущільнюються.

Також ураховується тип робочої рідини, діапазон робочих температур і робочого тиску в системі. У нашому каталозі представлено 15 конструктивних типів ущільнень.

Важливо!!!

Незважаючи на те, що звичайні моторні сальники й сальники для кермових систем візуально схожі, і навіть можуть мати однакові розміри, вони не є взаємозамінними!!! Застосування ущільнень не відповідного типу неминуче приведе до виходу кермового механізму з ладу.

Термін служби вузлів і механізмів кермової системи, а також сальників високого тиску прямо пов'язаний з умовами експлуатації, і може складати більше 10-ти років.

Введіть оригінальний номер (PST) або номер виробника

Підтримуються номери провідних виробників кермових механізмів, таких як TRW, Saginaw, ZF, а також номери виробників сальників ZF, Corteco, NOK, ASL, KACO, EMERTEC та ін.

DD1D2H1H2
Розміри, мм
Допуск, мм

Розвал-сходження:
Mitsubishi Lancer IX - 350 грн.
Opel Astra G - 300 грн.
Skoda Octavia - 350 грн.
Daewoo Lanos - 300 грн.

Об’ява
Ремонт кермової рейки
з гідропідсилювачем керма
Mitsubishi Lancer lX
Наша адреса
Україна, Київ, вул. Вірменська, 2а
  • (044) 338-38-69
  • (050) 042-70-85
  • (067) 731-87-55
  • (063) 504-62-70