З причини позапланового переїзду вимушені призупинити діяльність до початку лютого.

Сальники кермових рейок і насосів ГПК

Сальники й манжети, які представлені в даному каталозі, спеціально розроблені й застосовуються для ущільнення рухомих з'єднань вузлів і механізмів кермових систем з гідропідсилювачем.

Ці ущільнення мають особливу конструкцію й виготовлені з матеріалів, які спеціально розроблені для роботи в агресивному середовищі. Конструкція сальників високого тиску дозволяє витримувати великі перепади тиску, а матеріал, з якого вони виготовлені, стійкий до хімічного, фізичного та температурного впливу робочої рідини.

Тип ущільнення (сальник, манжет, PTFE), який повинен бути застосований у кожному конкретному випадку, визначається виробником гідравлічного механізму й залежить від швидкості й напрямку відносного переміщення деталей, що ущільнюються.

Також ураховується тип робочої рідини, діапазон робочих температур і робочого тиску в системі. У нашому каталозі представлено 15 конструктивних типів ущільнень.

Важливо!!!

Незважаючи на те, що звичайні моторні сальники й сальники для кермових систем візуально схожі, і навіть можуть мати однакові розміри, вони не є взаємозамінними!!! Застосування ущільнень не відповідного типу неминуче приведе до виходу кермового механізму з ладу.

Термін служби вузлів і механізмів кермової системи, а також сальників високого тиску прямо пов'язаний з умовами експлуатації, і може складати більше 10-ти років.

Введіть оригінальний номер (PST) або номер виробника

Підтримуються номери провідних виробників кермових механізмів, таких як TRW, Saginaw, ZF, а також номери виробників сальників ZF, Corteco, NOK, ASL, KACO, EMERTEC та ін.

DD1D2H1H2
Розміри, мм
Допуск, мм
Об’ява
Виконуємо ремонт
кермових рейок
Volkswagen Bora,
Volkswagen Golf lV,
Volkswagen Jetta
Пропонуємо сальники
кермової рейки
Daewoo Lanos в Києві
PSS522804 (27x37x3.5/7)
Ціна — 149 грн
Наша адреса
Україна, Київ, вул. Вірменська, 2/1
  • (044) 338-38-69
  • (050) 042-70-85
  • (067) 731-87-55
  • (063) 504-62-70